Hakkımızda


       Baskı sektöründe 11. yılını tamamlayan firmamız BALSAN REKLAM TASARIM BASIM VE YAYINCILIK,Matbaa, Promosyon, Dijital Baskı, Davetiye, Açık Hava Reklamcılığı ve Kişiye Özel Konsepteki işler alanında hizmet vermektedir.

Ambalaj sektörü ile başlayan basım sektöründeki tecrübelerimiz, ailemizden gelen bilgi birikimi ile birleşmiştir.Müşterilerini Reklam ve Tanıtımda her zaman doğru seçimlere yönlendirmesi firmamızın en önemli prensibidir.

BALSAN REKLAM TASARIM BASIM VE YAYINCILIK; müşterilerine her zaman ilk ve yeni müşteri ilgisi ile hizmet vermektedir.Profesyonel kurumsal matbaa hizmeti veren firmamız gelişen teknolojiyi de takip etmektedir.

Müşterilerinin hizmet verdiği sektördeki kurumsal çizgilerinin devamlılığını sağlayan,tasarım ve baskı çalışmalarıyla çözümler üretmektedir.

Kurumsal amacımız; Kurulduğumuz günden bu yana gösterdiğimiz gelişim ve dinamik baskı hizmeti verme amacımız bize her zaman rehberlik etmiştir.

Hizmet anlayışımız; Müşteri odaklı çalışmak öncelikli prensibimizdir. Kaliteli ve doğru baskı yapabilmek için müşteri ihtiyaçlarını her zaman doğru anlayıp, baskı beklentilerinin üzerinde çözümler oluşturmaktayız.

Baskı Kalitesi; Doğru seçimler doğru baskı kalitesini beraberinde getiren en önemli etkendir.

Yeniliğe açık; Yeniliklere ve gelişen teknolojiye uyum sağlamak.

Mükemmeliyetçi olmak; Baskı işlemine başlarken her teknik aşamada profesyonellik gerektirdiği bilgisinin yanı sıra hep yenilenen heyecanla çalışıyoruz.

Teslimat hızı; Teslimatlarımız hep söz verdiğimiz gibi, plana uygun tarihte yapılması bizi biz yapan sözdür..